ViiA ging uit varen, met haar scheepje naar….

Amsterdam – Afgelopen week is ViiA uit varen geweest met het hele team. Wees gerust, het was geen vrijwilligersuitje, maar een uitje met een werk gerelateerd tintje. Vooraf aan het varen hebben wij in de boot en met volle zon vergaderd over ViiA en waar wij als organisatie naar toe willen streven. Het komt er op neer dat wij meer aandacht willen genereren voor onze stichting en wat wij allemaal doen. Wij willen groeien, en dat samen met onze vrijwilligers. Als team hebben wij gebrainstormd en zijn wij tot nieuwe ideeën gekomen die wij hopelijk snel aan jullie kunnen laten zien. Mocht jezelf nog ideeën hebben dan zijn die natuurlijk van harte welkom. Graag zelfs! Na het harde zwoegen was het dan eindelijk tijd om de vlag uit te gooien en de motor te starten. Op de boot en binnen de mooie Amsterdamse grachten hebben wij elkaar als team nog beter leren kennen. Dit alles voor een sterk team binnen ViiA. Ik kan maar een ding zeggen: ‘join the club’.

 

Tekst: Maartje Ouwehand          Beeld: Maartje Ouwehand

Comments are closed.